Krenshaw Hights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Паркът в източния край
Баскетболно игрище EmptyСря Юли 25, 2012 8:55 pm by Rina M.

» Търся си ...
Баскетболно игрище EmptyСря Юли 25, 2012 1:45 pm by Scarlett Pierce

»  Рп с ...?
Баскетболно игрище EmptyСря Юли 25, 2012 1:41 pm by Scarlett Pierce

» Гората....
Баскетболно игрище EmptyПет Юли 20, 2012 5:11 pm by Daniel S.

» Създаване на ученик
Баскетболно игрище EmptyПет Юли 20, 2012 12:50 pm by Кристофър О'Браян

» Осмеляваш ли се?
Баскетболно игрище EmptyВто Юли 17, 2012 7:23 pm by Nöra-Johanna Katrin Sköld

» Кой е следващия?=.=
Баскетболно игрище EmptyВто Юли 17, 2012 5:44 pm by Анджела Питърсън

» Мятам,мятам
Баскетболно игрище EmptyВто Юли 17, 2012 5:28 pm by Nöra-Johanna Katrin Sköld

» С какво ще почерпите предишния?
Баскетболно игрище EmptyВто Юли 17, 2012 5:23 pm by Nöra-Johanna Katrin Sköld


Баскетболно игрище

3 posters

Go down

Баскетболно игрище Empty Баскетболно игрище

Писане by Анджела Питърсън Нед Юли 15, 2012 9:53 pm

Баскетболно игрище Indoor-Basketball-Court

Свободно РП

Анджела Питърсън
Анджела Питърсън

Posts : 31
Join date : 12.07.2012

Върнете се в началото Go down

Баскетболно игрище Empty Re: Баскетболно игрище

Писане by Дейвид Конъли Вто Юли 17, 2012 7:40 am

Не ми се влизаше в час.Исках да отида някъде и за това тръгнах към игрището.Знаех,че там няма никого,тъй като всички класове си бяха в стаите.Чух звънеца,но само подминах вратата за съответния час и закрачих с бавни крачки надолу по коридора.Не бях с най-подходящите дрехи за баскетбол,но не ми пукаше особено,тъй като и без това щях да си сваля тениската.Не знам защо го правех,но това се беше превърнало в задължителен елемент,когато исках да играя.
След около цели 5 минути ходене,най-накрая стигнах в прословутия салон,който беше напълно празен.Както се и очакваше,на секундата свалих тениската си и грабнах една от топките,която си стоеше безгрижно в коша с топки,стоящ близо до стената.
Дейвид Конъли
Дейвид Конъли

Posts : 11
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Баскетболно игрище Empty Re: Баскетболно игрище

Писане by Kassandra. Вто Юли 17, 2012 10:57 am

Касандра бавно крачеше по коридорите на училището, като се бе запътила към баскетболното игрище. Знаеше, че в момента всеки един беше в класната стая, слушаше доста скучен урок от учителя или се занимаваше да си предава листчета с други, а някои гледаха през прозореца навън и мечтаеха как този час свършва вече и те бяха свободни от поредния час мъчение. Баскетболното игрище може би бе мястото, на което Касандра щеше да остане насаме за известно време без да се налага да попада пред погледите на ''приятелите'' си, които само чакаха тя да се обърна и да започнат да говорят за нея и за странната смърт на семейството 'и. Една тема, която Каси се опитваше да избегне, но все още оставаше в хорските усти месеци след като се бе случило.
Каси тръсна глава, за да се отърве от тези мисли и хвана дръжката на вратата. Бутна я и я отвори. Влезе, но пред погледа 'и се изпречи гол до кръста мъж, наслаждавайки се на свободния час, може би? Или и той, както Касандра, бе решил да не влиза в следващия час.
Всичко утихна и той се обърна към Касандра, която пусна вратата.
- Съжалявам, не исках да прекъсвам играта ти - усмихна се.
Kassandra.
Kassandra.

Posts : 5
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Баскетболно игрище Empty Re: Баскетболно игрище

Писане by Дейвид Конъли Вто Юли 17, 2012 11:37 am

Размотавах се насам-натам с топка в ръка.Бръкнах в джоба си и извадих МП4-ката си,като я включих на любимата ми песен - Vegas Girl .Обожавах да слушам песни подобни на нея.Дори не бях забелязал кога бе влязло някакво русокосо момиче.Очите й ми направиха огромно впечатление.Бяха сини,небесно сини.Направо уникални!
- Съжалявам, не исках да прекъсвам играта ти - проговори тя и ми се усмихна.
- Няма проблем - отвърнах и продължих да играя с топката.Видях,че момичето седна на една от пейките и доста се умълча.Сметнах,че се държа прекалено грубо с момичетата,тъй като винаги се правех на недостъпен или не обръщах достатъчно внимание,за да се правя на важен.Спрях се,свалих слушалките от ушите си и се запътих към девойката.
- Извинявай,с теб не седим ми един зад друг в час по история? - не знаех какво да я попитам.Дори не забелязвах останалите по време на часовете,но ми трябваше нещо,с което да завържем разговор.
Дейвид Конъли
Дейвид Конъли

Posts : 11
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Баскетболно игрище Empty Re: Баскетболно игрище

Писане by Kassandra. Вто Юли 17, 2012 2:32 pm

Каси кимна и се обърна към пейките. Тръгна към тях и седна на едната, като се опита да изолира шумовете от прекалено увеличената музика от mp4 на момчето срещу нея и ударите на топката по пода. И честно казано доста добре се справи, потъвайки в тъмните си мисли за семейството си. Ужасни, ужасни помисли, които мислеше, че щяха да изчезнат веднъж щом останеше насаме (макар и сега да бе отчасти), ала се оказа, че става точно обратното и в момента в главата на русокосата бавно започваха да се редят стари спомени, които не биваха да се появяват там поне в следващите близко сто години.
Мъжки глас прекъсна мислите 'и и Касандра бързо се озова в настоящето, за щастие без никакви спомени за това, което се бе случило. Поне засега.
- А, да. Момчето зад мен - усмихна се тя, - чието име не знам.
Леко се намръщи, в опит да се сети за името му, но тогава се сети, че макар и да имаха история заедно тя никога не се бе запознавала с него.
- Касандра, между другото - представи се тя и подаде ръката си, защото мислеше, че е крайно време да се запознаят.
Kassandra.
Kassandra.

Posts : 5
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Баскетболно игрище Empty Re: Баскетболно игрище

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите