Krenshaw Hights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Паркът в източния край
Паркът в източния край EmptyСря Юли 25, 2012 8:55 pm by Rina M.

» Търся си ...
Паркът в източния край EmptyСря Юли 25, 2012 1:45 pm by Scarlett Pierce

»  Рп с ...?
Паркът в източния край EmptyСря Юли 25, 2012 1:41 pm by Scarlett Pierce

» Гората....
Паркът в източния край EmptyПет Юли 20, 2012 5:11 pm by Daniel S.

» Създаване на ученик
Паркът в източния край EmptyПет Юли 20, 2012 12:50 pm by Кристофър О'Браян

» Осмеляваш ли се?
Паркът в източния край EmptyВто Юли 17, 2012 7:23 pm by Nöra-Johanna Katrin Sköld

» Кой е следващия?=.=
Паркът в източния край EmptyВто Юли 17, 2012 5:44 pm by Анджела Питърсън

» Мятам,мятам
Паркът в източния край EmptyВто Юли 17, 2012 5:28 pm by Nöra-Johanna Katrin Sköld

» С какво ще почерпите предишния?
Паркът в източния край EmptyВто Юли 17, 2012 5:23 pm by Nöra-Johanna Katrin Sköld


Паркът в източния край

3 posters

Go down

Паркът в източния край Empty Паркът в източния край

Писане by Kayla B. Rau Вто Юли 17, 2012 9:48 am

Паркът в източния край F659c4c4aa5711e192e91231381b3d7a_7_large
Kayla B. Rau
Kayla B. Rau

Posts : 34
Join date : 16.07.2012

Информация за героя
Лик: Amanda Seyfried
Вид: *
Информация за героя:

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Owen Smith Пет Юли 20, 2012 7:40 pm

Денят беше горещ, страшно горещ, Оуен отново се зачуди защо не беше отишъл в Аляска примерно. Винаги си избираше градове, които са горещи... всъщност... не ги избираше той, сякаш те го намираха съвсем случайно. Всеки път преглеждайки обявите погледа му попадаше на някой слънчев град. "Какво ли би било в Аляска?" - замисли се той, а по устните му пробегна подобие на усмивка, беше решено следващия град щеше да е студен. Оуен се засмя на себе си, никога нямаше да отиде в Аляска, но бе красива мечта.
Той се огледа наоколо, пак се бе озовал сред много хора, заради това побърза да смени пътеката по която вървеше. Мразеше навалиците, имаше красиви момичета с прекрасен аромат, сякаш молеха да бъдат целунати с неговите устни и да потънат в дълбок вечен сън. Даа... дотук с храната, всъщност хората, понякога Смит възприемаше хората като храна, за жалост това бе грешка.
-Извинете. - каза той, след като се блъсна в млада госпожица, която привлече погледа му, макар и съвсем случайно. Той се усмихна и се представи. - Оуен, приятно ми е. Добре ли сте? - попита загрижено той. Знаеше колко неприятно е някакъв напълно непознат да те блъсне, и да не попита дали си добре, заради това, гледаше да се извинява на хората и да показва загриженост.
Owen Smith
Owen Smith

Posts : 14
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Rina M. Пет Юли 20, 2012 8:01 pm

Парадоксално и доста иронично бе, че все на нея се случваше да се блъсне в случаен минувач или пък обратното, но Рина бе свикнала, че съдбата не я включваше сред любимките си и следователно я засипваше с проклятия от ежедневни неприятности.
- Да, да. - поклати глава заедно с отговора си и поредните непокорни кичури се спуснаха пред лицето ѝ. Рина ги отметна назад с едно движение, което идеално подсказваше, че никак не ѝ пука как точно щяха да застанат. Странно... На нея чорлавата коса винаги ѝ ходеше и това беше в плюс, защото никак не харесваше онези зализани фризьорски приумици, които изпълваха лъскавите страници на различни списания. Последните трябваше да я впечатляват, но някак не успяваха.
- Рина. - представи си и едва сега вдигна поглед към връхлетялия върху ѝ минувач. Хм... Не точно онова, което очакваше из тези тесни и по-тихо алеи на парка. По устните ѝ още играеше онази бегла усмивка, която по-скоро изразяваше някаква ирония над несполучливия ѝ живот.
- Може да пропуснеш официалностите.. Не съм свикнала да отговарям на 'Ви' или 'Вие'. - допълни почти светкавично русокоската. Истина беше. Нямаше го този навик да разговаря учтиво или да се обръща при подобна реч. Може би характерът ѝ наистина бе твърде буен, че родителите ѝ, нито дори леля ѝ не бяха успяли да я научат дори на нещо толкова просто и обикновено, което можеше да ѝ послужи за цял живот.
Rina M.
Rina M.

Posts : 15
Join date : 19.07.2012

Информация за героя
Лик: Teresa Palmer
Вид: ~
Информация за героя:

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Owen Smith Пет Юли 20, 2012 8:18 pm

- Може да пропуснеш официалностите.. Не съм свикнала да отговарям на 'Ви' или 'Вие'. - каза русото момиче, след като погледна към него. Смит се усмихна:
-Харесваш ми, и аз не обичам официалностите. - той се засмя и погледна Рина... май така се казваше момичето. Както не обичаше официалностите, така и не помнеше имена. Смит прехапа устна и продължи - Е, Рина... какво те води насам? - усмихна й се той и присви леко очи, в опит да изучи лицето й. Беше красива блондинка с прекрасни плътни устни. Оуен си пое дълбоко въздух и си напомни, да не гледа така новите личности: 1. беше странно и плашещо, 2. изглеждаше като някой преследвач... макар че това също можеше да се нареди към първото. Смит се подсмихна леко и отмести поглед от момичето, не беше преследвач, нямаше нужда тя да остава с такова впечатление, макар че беше много красива и точно негов тип. По устните му пробегна малка усмивка, почти незабележима и той върна погледа си върху русокосото момиче..
Owen Smith
Owen Smith

Posts : 14
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Rina M. Пет Юли 20, 2012 8:42 pm

Тогава от добро възпитание ли ги използваш?
Рина не зададе гласно този въпрос. Не изпитваше нужда от намесването му в разговора. Най-малко защото ѝ се стори доста спонтанен и остър спрямо тона, с който подобаваше да бъде зададен. Щеше да прозвучи по-скоро като укор, отколкото като обикновен въпрос. Дори и това да не бе причината, все пак предпочиташе да не го задава.
- В града или в парка? - попита сякаш търсеше някакво уточнение и в този момент идеално се вписваше във всички онези велики мисли за глупостта на блондинките, но Рина не можеше дори в смъртния си час да се слее с тази измислена тълпа. В нея имаше предостатъчно хитрост, разум и мисъл, които наклоняваха везната в противоположна посока.
- Аз.. Не се задържам дълго на едно място. Обикалям, търся различни занимания. - отговори някак замислено Рина. Този въпрос я бе изненадал, защото веднъж бе тръгнала без посока, следвайки единствено инстинктите си и точно сега някой ѝ задаваше въпроса какво я бе довело насам. Трябваше ли да каже инстинките? Бързо пропъди тази мисъл и бе готова да върне въпроса към неговия творец.
- Ами ти? Тук си с определена цел или просто убиваш времето? - със задаването на въпроса погледът ѝ срещна неговия с някаква настойчивост и несъзнателно беглия диамантен блясък, който вечно съпътстваше светлите ѝ ириси, се бе завърнал, допълвайки дяволитостта, която просто витаеше във въздуха около Рина.
Rina M.
Rina M.

Posts : 15
Join date : 19.07.2012

Информация за героя
Лик: Teresa Palmer
Вид: ~
Информация за героя:

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Owen Smith Пет Юли 20, 2012 9:08 pm

-Търся си белята. - каза шеговито той, а всъщност именно той бе онзи, от когото другите си патеха най-много. Имаше нещо в блондинките, което го привличаше, беше като теорията с градовете, не ги търсеше той, те сами попадаха на него. За жалост и заради тях напускаше повечето градове, но това бе само малък незначителен факт.
В мислите му побегна спомена за последното момиче... даже не помнеше името й. Помнеше само косата й, в която се бяха оплели пръстите му. Беше прекрасна. За миг Оуен се замисли, дали и Рина е такава, устните й го съблазняваха, но все още съумяваше да се сдържи.
Рина му напомняше на Ивон, прекрасната Ивон, която успя да скърши характера му и да го направи нейна играчка.. Смит се усмихна и поклати глава.
-Ти изкушението на деня ми ли си или просто имам късмета да те срещна? - Смит се усмихна дяволито и погледна към Рина, след което разходи погледа си по заобикалящия ги парк, който определено му напомняше за идеята му за Аляска....
Owen Smith
Owen Smith

Posts : 14
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Rina M. Пет Юли 20, 2012 9:32 pm

Странен въпрос, отправен към неправилния човек. Как можеше дори да я попита нещо подобно? Самата тя нямаше представа кой дявол я бе упътил към парка или бе уредил срещата им.
- Ти ми кажи... - отговори с равен тон Рина някак мистично и все пак се прокрадваше някаква надежда Оуен да разполага с отговора на този въпрос. Едва ли... В противен случай нямаше да пита нея, нали? - Може пък да съм щастливата звезда, под която си роден, и съм тук с целта да ти подскажа, че е време да приемеш съдбата си? - предположи с ясното намерение да каже нещо остроумно, което да разведри обстановката. Кого ли заблуждаваше? Рина не можеше да бъде остроумна особено с думи ала искрените убеждения на Буда за живота и Вселената. Нея я биваше в острите коментари, натрапчивото лазене по нечии нерви или опитите да поддържа нормален разговор, докато в него не се намеси някое от предните две. Дотук ѝ свършваха талантите и определено нямаше какво повече да предложи.
- Може пък и да си истински късметлия, щом в опитите си да потърсиш малко спокойствие, пак попадна на човешка компания. - завърши Рина и в тези думи май успя да вкара малко остроумие, въпреки че повече се набиваше на очи иронията от неосъществения му план, за който тя можеше единствено да предполага.
Rina M.
Rina M.

Posts : 15
Join date : 19.07.2012

Информация за героя
Лик: Teresa Palmer
Вид: ~
Информация за героя:

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Owen Smith Пет Юли 20, 2012 9:44 pm

-А може просто, красивите блондинки да ме търсят и да се блъскат в мен нарочно. - вметна Оуен и се засмя, като си придаде замечтано изражение. За жалост той вече знаеше съдбата си, затова сега просто се забавляваше с фактите, били те прекрасни остроумни блондинки, които се появяват случайно.
Рина му беше интересна, някак остроумна и странна по свой си начин.
-Всъщност, наистина съм късметлия.... все пак попаднах на теб, а не на някоя баба. - засмя се отново той и скръсти ръце. Харесваха му ироничните й подмятания, и... естествено външния й вид, който си играеше с ума му... и все пак, какво да се прави, такъв бе той и така бе личността му, инкубите лесно се поддаваха на изкусни девойки с остроумни реплики. Смит прехапа устна и се усмихна полувинчато.
Owen Smith
Owen Smith

Posts : 14
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Rina M. Пет Юли 20, 2012 9:58 pm

- Баба? Като се замислиш пак е по-добре от дядо с навика да подарява ментолови бонбони. - намеси се Рина и думите ѝ като чели довършваха неговите без дори да бе нужно. Констатацията му звучеше доста правдоподобно, но пък за малкото време прекарано в града Рина не бе срещнала нито една баба. Друг бе въпросът, че в Сицилия не бяха срещана гледка дядовците с ментоловите бонбони из парковете. Как само мразеше този аромат и в същото време нещо в него я привличаше... Може би свежестта, която подсказваше ментата.
- Знаеш ли.. Може пък да си магнит за блондинки. - продължи със същата увереност русокоската, загърбила мислите за сицилианските възрастни персони и манията им по ментолови подаръци. Осъзнаваше колко пагубно звучеше за нея последното ѝ изречение, но нима можеше да отрече, че нещо в Оуен може би просто действаше достатъчно силно, че да привлича определен тип жени. Или пък повече просто бяха от по-глупавите и се хвърляха в краката му при един бегъл помен за интерес от негова страна.
- Наистина ли попадаш само на блондинки? - попита накрая сякаш не му вярваше, но това си бе чиста тактика просто да го заблуди в погрешна посока поради липсата на точни думи, с които да изпълни тишината.
Rina M.
Rina M.

Posts : 15
Join date : 19.07.2012

Информация за героя
Лик: Teresa Palmer
Вид: ~
Информация за героя:

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Owen Smith Пет Юли 20, 2012 10:13 pm

Магнит за блондинки... хареса му как звучи. Оуен Смит - Магнита за блондинки, вече щеше да се представя така. Той се подсмихна и отговори на въпроса на Рина:
-Приятно ми е, аз съм магнита за блондинки, чувстваш ли се привлечена? - засмя се той и побутна леко Рина, - а брюнетките ме правят тяхна играчка, заради това се придържам към блондинки. - истина беше. Имаше нещо в брюнетките, което определено го правеше подвластен на тях. Заради това пък блондинките му бяха нещо като специалност.
-Но пък виж, харесвам само хубавите блондинки, като теб, а не онези които са неестествени, те ме отвращават. - засмя се той. Разговорът им бе странен и ако някой се заслушаше в него щеше да се изгуби, но те намираха някакъв странен общ език, или поне така изглеждаше на Оуен.
Owen Smith
Owen Smith

Posts : 14
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Rina M. Съб Юли 21, 2012 5:19 am

- Аз съм сто процента естествена блондинка точно като всеобщо познатия зехтин. - защити себе си Рина с гордо вдигната брадичка, която в момента я караше да изглежда повече от нелепо. Сама го осъзнаваше и се разсмя, при което леко прехапа устни в опит да спре пороя от медни тонове. Не беше рядкост да се смее, но точно да се самоиронизира по този начин бе нещо ново за нея. Но пък довод ѝ си го биваше. Пустият зехтин бе като бяло злато, за което се караха всички рекламни агенции. Хм... Внезапно я озари идеята, че можеше да се опита като рекламно лице. Имаше визията, както и естествеността.
- Може пък брюнетките да не се хващат толкова лесно на думите ти. - предположи след кратка пауза Рина и отново откриваше известна доза смисъл в думите си. Понякога дори тя се улавяше да се държи повече като тях, отколкото като собствения си вид, но беше доста по авантюристична личност от повечето от тях. - И не, не се чувствам особено привлечена, но пък таи известни симпатии към необичайната ти особа.
Истина беше. За първи път Рина попадаше на човек, който да разбира езика ѝ и да не се налага да превежда всяка втора фраза, така че един стандартен жител на малко градче да я разбере.
Rina M.
Rina M.

Posts : 15
Join date : 19.07.2012

Информация за героя
Лик: Teresa Palmer
Вид: ~
Информация за героя:

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Owen Smith Съб Юли 21, 2012 6:43 pm

-И не, не се чувствам особено привлечена, но пък таи известни симпатии към необичайната ти особа. - каза Рина и Оуен се засмя. Това беше удар под кръста, но не беше нищо особено - различни хора, различни идеали. Хм, с какво ли можеше да промени мнението й. Хрумна му идея, беше необичайно... за нормален човек, но това бе Оуен и ... е за него нямаше необичайни неща. Той се вгледа в сините й очи, хвана брадичката й и я целуна нежно. След броени секунди се отдръпна и се подсмихна, устните й бяха точно както си гипредставяше, топли и сочни. Смит се засмя и погледна на другата страна:
-Ако сега не се чувстваш привлечена, сериозно ще нараниш егото ми. -
каза шеговито той, като естествено послъга - егото му бе ненаранимо.
Owen Smith
Owen Smith

Posts : 14
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Rina M. Нед Юли 22, 2012 3:38 pm

- Тогава си подготви лекарския екип за спешни случаи, защото не успя да промениш мнението ми. - заяви Рина с увереност, която никой не би могъл да сломи. Лъжа. Русокоската не можеше да затвори очите си за онази лека тръпка, преминала през тялото ѝ, изпълвайки всяка фибра с някакво омание. И все пак тя не бе от онези, които се предаваха лесно. Характерът ѝ бе жилав, а самата тя като котка, която по никакъв начин не би паднала на гърба си в каквато и ситуация да се намираше.
- Е, не ми изглеждаш особено засегнат. - въкликна със секундно закъснение, когато не видя съществена промяна у Оуен след проваления му план. Може би пък се издаваше и вътрешно той ликуваше от осъществяването на очаквания успех. Не... Нямаше начин. Рина имаше отличен самоконтрол, а ако се надяваше да прочете нещо в сините ѝ очи, то се лъжеше. Точно те бяха най-лъжливи от всяка друга част от нея.
Rina M.
Rina M.

Posts : 15
Join date : 19.07.2012

Информация за героя
Лик: Teresa Palmer
Вид: ~
Информация за героя:

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Owen Smith Нед Юли 22, 2012 6:41 pm

Милата малка Рина, мислеше че ще го заблуди. Искаше игричка? Ок, щеше да я получи. Оуен си придаде разочарована гримаса след забележката й за засягането. Сложи ръка на сърцето си и заяви:
-Аз, Оуен, не съм бил по-нараняван. - започна да говори той но не се сдържа и избухна в смях. Искаше нещо което щеше да я накара да забрави коя е - имаше го. Смит се подсмихна дяволито, хвана китката на Рина и я придърпа към себе си, така че тялото й да е точно прилепено до неговото. Прокара ръка по лицето й, извивките на тялото й, и накрая грубовато обхвана кръста й, подвигна я във въздуха и впи жадно устни в нейните. Целувката му бе груба, страстна и необузната. Пръстите му се заплетоха в косата й, а ръката с която я придържаше се бе впила, макар и нежно в кожата й, все пак Смит внимаваше да не я нарани, не искаше нови проблеми. Накрая я пусна на земята, целуна нежно устните й, и кимна на някакво момиче, което тъкмо ги подмина. Нямаше намерение да търси знаци, дали на Рина й е харесала. Не бе такъв тип, или на някое момиче й харесваше или не. Ако ли не спираше да опитва, ако да... е сещате се докъде стигаха нещата. Смит почеса леко брадичката си и пъхна ръце в джобовете си:
-Знам, че ти хареса, русокоске, няма как да скриеш задоволството, дори и с ината си. - подсмихна се той, и я погледна, като леко и намигна и облиза долната си устна.
Owen Smith
Owen Smith

Posts : 14
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Rina M. Нед Юли 22, 2012 9:05 pm

Русокоске... Точно това нарицателно име, което Оуен ѝ даде, се заби в главата ѝ и продължи да кънти дълго след като думите му бяха заглъхнали. Рина Мур никога не бе наричана по такъв начин, оповестяващ ясно русите нюанси на косата ѝ и евентуалните глупави грешки, на които бе склонна, но дори гордостта ѝ издъхваше в този момент. За миг бе останала без думи, без остра реплика, която на контрира неговите и да повдигне още повече самочувствието ѝ, което никога не беше в излишък.
- Предполагам това бе начин да преживееш по-лесно личната си драма... - намеси се накрая в разговора с жалкия опит да придаде малко повече безразличност на тона си, но без успех. Имаше нещо в Оуен, което я караше да губя най-силните си черти. Онези, които в повечето случаи я изкарваха от подобни заплетени ситуации и този факт я караше да желае да се отдръпне. От друга страна бе фактът, че той беше като неин вариант от мъжки пол... Не се опитваше да избегне предизвикателството, а се спускаше право срещу вълните. Точно това я привличаше по някакъв особен и своенравен начин, на който не можеше да устои, но все пак опитваше.
Rina M.
Rina M.

Posts : 15
Join date : 19.07.2012

Информация за героя
Лик: Teresa Palmer
Вид: ~
Информация за героя:

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Owen Smith Пон Юли 23, 2012 7:24 pm

Смит се засмя. Смехът му бе чист и неподправен. Рина го развеселяваше. С тази нейна гордост и твърдоглавост. Отчаян опит да не признае, че Смит я привлича. Оуен се обърна към нея, вдигна брадичката й, наведе се към нея, усещаше желанието й той да я целуне. Той се приближи бавно към нея, устните им почти се допираха, и пусна лицето й, като се отдръпна. Това беше всичко което искаше да направи, всичко което му бе достатъчно:
-Отричай колкото си искаш, мила, но ти ме искаш. - усмихна й се дяволито Смит, и прокара ръка през косата си. Вече всичко му бе ясно, щеше да я предизвиква, да предизвика нейната гордост и инат, защото тя беше точно такава. Малко му напомняше на Ивон, но Ивон призна, че той я привлича след втората целувка. Беше му интересно докъде ще стигне с Рина, докато тя признае, че той също я привлича, така както тя привлича него.
Owen Smith
Owen Smith

Posts : 14
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Rina M. Пон Юли 23, 2012 8:36 pm

Проклетото дишане... Толкова нужно, но и толкова коварно по своята същност. Издаваше я при всяко негово леко приближаване и подсказваше всяка вътрешна борба, която избухваше след едно толкова минимално по усилия и нищожно по вид действие от страна на Оуен.
- Не отричам... Просто осложнявам нещата. - прошепна няколко сантиметра от него, които бе достигнала с няколко ситни крачки. Пръстите на дясната ѝ ръка нежно и съвсем невинно се преплетоха с косата му, колкото да го подразнят преди да се отдръпне на същото разстояние от него като преди минута. Щом той си позволяваше да я дразни, то Рина нямаше да остане по-назад предвид компетентното ѝ познание в областта на точно този тип надлъгвания.
И все пак каза истината. Не отричаше, но пък и беше достатъчно инатлива, че да не се предаде на мига. За момент прехапа устни при спомена за наситения аромат на кожата му, до която почти се бе докоснала преди минути, но в същия момент в сините ѝ очи заигра дяволит пламък, който придаде същия блясък и на усмивката ѝ.
Rina M.
Rina M.

Posts : 15
Join date : 19.07.2012

Информация за героя
Лик: Teresa Palmer
Вид: ~
Информация за героя:

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Owen Smith Пон Юли 23, 2012 9:09 pm

Нямаше нужда да ги усложнява, така или иначе щеше да се предаде. Смит се подсмихна, опитваше да го изкуши, така както той изкушаваше нея. Оуен прочисти гърло и облиза долната си устна:
-Така, разкажи ми нещо за себе си, не обичам да целувам непознати, а след като се целунахме... ами трябва да се опознаем. - засмя се той. Имаше няколко предложения каква е, но те се изчерпваха до: настоятелна, инатлива и твърде горда за да признае, че ще бъде победена... о, и привлечена от него, това бе особено важно. Смит погледна към нея и й се усмихна, харесваше му да я разиграва, а целувките им стигаха за момента, сега той бе твърдо решен да мъчи русокоската.
Owen Smith
Owen Smith

Posts : 14
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Rina M. Сря Юли 25, 2012 5:11 pm

Рина се засмя на внезапната промяната в държанието му. Разбираше защо го прави, но не бе сигурна, че Оуен щеше да издържи дълго с идеята за разговорите. Пък и тя нямаше какво повече да добави от онова, което може би вече му беше известно от характера ѝ.
- Какво повече от факта, че съм волна и авантюристична личност? - попита с някаква шеговита нотка, която не подлъгваше, че смята да каже повече. Рина дори бе сигурна да не споделя повече за себе си, защото или предпочиташе да не говори, или информацията бе твърде скучна и безразлична спрямо нея.
- Обиколила съм три контитента преди да стигна дотук и два преди да разбера, че съм осиновена.
Думите се изредиха с равен тон, подсказващ колко безлични бяха за нея. Наистина Рина вече не се трогваше от миналото си, но може би тук влияеше и навика, който си бе изградила, да живее за мига и да не се връща към миналото, нито да очаква бъдещето.
- Аз пък не позволявам на хора, които не познавам да ме целуват, но щом го направи в аванс... - Рина не довърши изречението си, но бе ясно какво целеше.
Rina M.
Rina M.

Posts : 15
Join date : 19.07.2012

Информация за героя
Лик: Teresa Palmer
Вид: ~
Информация за героя:

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Owen Smith Сря Юли 25, 2012 6:01 pm

-Ще трябва да променим това тогава. - засмя се Смит и придърпа Рина до себе си. Оуен усети парфюма й и за миг затвори очи, вдишвайки аромата. Наведе се към Рина, отново бе на милиметри от устните й, усещаше желанието й той да я целуне отново. В ума му нахлуха предишните им целувки, нежна и страстна, като лицата на една монета. Оуен се зачуди с каква целувка да дари момичето този път, когато:
-Мне, няма да те целуна. - отдръпна се рязко Смит и погледна настрани. - Не обичаш да целуваш непознати. - напомни й той и се засмя. - Казвам се Оуен Смит, осиновен съм и мразя осиновителите си... о, и съм нещо като... как ме нарече? О, да, магнит за блондинки. - смехът му отново наруши секундното мълчание, след което се наведе към Рина и я целуна страстно, както предната им целувка.
Owen Smith
Owen Smith

Posts : 14
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Rina M. Сря Юли 25, 2012 6:17 pm

Май не беше особено магнетичен единствено към блондинки. Смътно, но все пак без съмнения Оуен бе намесил в картинката и брюнетки. Рина нямаше да пропусне тази възможност да обърне думите му.
- Не... По-скоро си магнит за жени. - настойчиво заяви русокоската и се засмя, въпреки че така противоречеше и на себе си. И все пак имаше някаква истина в тези думи. - Е, освен ако чаровните ти сили не работят и върху собствения ти пол. Не те знам с кой, къде и кога си бил. - допълни след секунда и смехът ѝ се удвои. Чувстваше се горда от тази остроумна реплика, която прозвуча дори по-добре отколкото в мислите ѝ.
Рина пропусна половината от казаното. Просто не искаше да задълбава в него. И той бе осиновен и според омразата към осиновителите му предполагаше, че темата не бе желана за разговор, а и честно казано самата тя не желаеше да се превръща в терапевт.
Rina M.
Rina M.

Posts : 15
Join date : 19.07.2012

Информация за героя
Лик: Teresa Palmer
Вид: ~
Информация за героя:

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Owen Smith Сря Юли 25, 2012 6:31 pm

-Остроумни сме. - засмя се Оуен и погледна нагоре. - Силите ми работят върху всички, заради това съм и толкова прекрасен. - "Минутка за самореклама" каза си Смит и се замисли за онзи път в който беше седнал до един мъж в автобуса. Малък факт бе, че тогава Оуен бе изключително гладен и силите му се бяха увеличили. Но както и да е, той не се бе възползвал от мъжа, макар че на втория май му се искаше. Смит бе намерил доста добра плячка, на следващата спирка на автобуса. Ех, спомени, спомени:
-Хм.. като се замисля, мила моя, не ми каза на колко години си. Не ме разбирай погрешно, не искам да бъда педофил. - вдигна ръце във въздуха Смит и се разсмя. Рина беше приятна компания, остроумна, забавна, ината и с прекрасни устни, които му се искаше да целува постоянно.
Owen Smith
Owen Smith

Posts : 14
Join date : 16.07.2012

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Rina M. Сря Юли 25, 2012 8:55 pm

Оу, Рина долавяше нотка на високо самочувствие и може би дори лек нарцисизъм. Поне имаше право да си направи реклама... Оуен наистина се различаваше от всички останали с подобно държание, които просто допълнително тровеха нервите ѝ.
- Има ли значение? – попита отегчено след думите му. Наистина ли се залавяше точно за годините и въобще те имаха ли някакво значение... Бяха ли нещо повече от някакви си числа и цифри? Все пак отговори. – Имам пълни и честно навършени деветнадесет години. Достатъчни ли са ти?
Не успя да пропусне леката закачливост във въпроса си. Без нея той просто нямаше да звучи по същия начин. Сега Рина по собствено желание се приближи към него и си изпроси една от онези целувки, които си разменяха в последно време. Трудно, но все пак можеше да признае, че това бе още един стъпка към гласното предаване под неустоимите сили на чара му.
Rina M.
Rina M.

Posts : 15
Join date : 19.07.2012

Информация за героя
Лик: Teresa Palmer
Вид: ~
Информация за героя:

Върнете се в началото Go down

Паркът в източния край Empty Re: Паркът в източния край

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите